Casa Jd Das Oliveiras
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa Jd Das Oliveiras Foz do Iguaçu kan du enkelt nå Tres Lagoas Touristic Terminal, som ligger ungefär 10 minuter bort med bil.
Villan erbjuder närhet till Balneario do Gaucho, som finns ungefär 3 km bort. Igreja Batista de Três Lagoas ligger ungefär 25 minuters promenad från denna villa.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Grill faciliteter
- Grunda delen
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Jd Das Oliveiras en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Jd Das Oliveiras erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Jd Das Oliveiras?
Ett minikök finns på Casa Jd Das Oliveiras. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Casa Jd Das Oliveiras?
Man kan bo i Casa Jd Das Oliveiras med sitt husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Casa Jd Das Oliveiras?
Gästerna på Casa Jd Das Oliveiras kan enkelt nå Tres Lagoas Touristic Terminal och Balneario do Gaucho, som ligger inom 10 minuters bilresa från boendet respektive 3 km bort.